LABRANDA ALANTUR TATİLİN EN ŞIK HALİ... HAYALLERİNİZDEN BİLE ÖTEDE SINIRSIZ EĞLENCE SİZİ BEKLİYOR!

Labranda Alantur Resort

Çakıl ve kumlu özel bir bir plajda yer alan LABRANDA Alantur, Akdeniz’in keyif veren ılıman iklimiyle konuklarına büyüleyici bir his yaşatıyor. 5 yıldızlı bir otelin konforuyla, Türk Rivierası‘nın en heyecanlı tatil alanlarından biri olan Alanya’ya çok yakın bir konumdadır. Bu tatil kenti Roma, Bizans ve Osmanlı gibi tarih boyunca birçok Akdeniz merkezli imparatorluk için önemli bir stratejik noktaydı. Tarihi öneminden dolayı Alanya, Kızıl Kule ve Alanya Kalesi de dahil olmak üzere birçok antik yapıya sahiptir. Burası, plaj tatiline mola vermek isteyen otel misafirleri için mükemmel bir şehirdir.

Botanik bahçeleri, bakımlı çimleri, çeşitli yemek deneyimleri ve canlı eğlence mekanları ile LABRANDA Alantur bir tür tatil hedefi haline gelmektedir. Rahatlatıcı, aynı zamanda aktif bir tatil arayan gezginler için mükemmel bir yerdir.


Konum
Gazipaşa Havaalanı: 38 km
Antalya AYT Havaalanı: 140 km
Alanya: 6 km
Dim Mağarası: 8 km
Damlataş Mağarası: 6 km
Alanya Kalesi: 6 km
Kızıl Kule: 6 km

ODA ÇEŞİTLERİMİZ

163 Bungalov Standart Odalar:

Bungalov binasında bulunan bu odalar 28m2 olup en fazla 3 kişi konaklayabilmektedir. Her biri ikiz yatak veya çift kişilik yatak (katlanabilir ilave yatak), balkon veya teras, merkezi klima (aralıklı olarak) ve seramik zemin ile donatılmıştır. Her odada yerel ve uluslararası kanalları izleyebileceğiniz LED TV, direkt hatlı telefon, ücretsiz kasa, kahve & çay Setup’ı, mini bar ($) (ücretsiz su) mevcuttur. Her odanın banyosu seramik zemin olup duş, makyaj aynası, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi mevcuttur ve günlük oda temizliği yapılmaktadır. 3 oda engelli misafirler için tasarlanmıştır.

16 Superior Oda:

Ana binada yer alan bu odalar, 36 m2‘dir ve en fazla 3 kişiliktir. Her biri çift kişilik yatak (katlanabilir ilave yatak), balkon veya teras, merkezi klima (aralıklı olarak) ve seramik zemin ile donatılmıştır. Her odada yerel ve uluslararası kanalları izleyebileceğiniz LED TV, direkt hatlı telefon, ücretsiz kasa, kahve & çay Setup’ı, mini bar ($)(ücretsiz su) mevcuttur. Her odanın banyosu seramik zemin olup duş veya küvet, makyaj aynası, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi mevcuttur ve günlük oda temizliği yapılmaktadır. Engelli misafirler için 2 oda tasarlanmıştır.

40 Superior Aile Odası:

Ana binada yer alan bu odalar 36 m2‘dir ve en fazla 4 kişi kapasitelidir. Odada sürgülü kapıya sahip 2 ayrı yatak odası, 1 çift kişilik ve 2 adet tek kişilik yatak, duşlu 1 banyo, 1 balkon veya teras bulunmaktadır. Superior odalar gibi standart ve ekipmanlara sahiptir.

8 Suit Oda:

Bungalov binasında bulunan bu odalar 56 m2‘dir. Bir yatak odası ve bağlantı kapısı olan bir oturma alanına sahiptir. Max. 2 + 3 kişinin konaklayabileceği çift kişilik yatak, katlanabilir ilave yatak, balkon veya terasa sahiptir. Her suit merkezi klima (aralıklı olarak) ve seramik zemin ile donatılmıştır. Her odada yerel ve uluslararası kanalları izleyebileceğiniz LED TV, direkt hatlı telefon, ücretsiz kasa, kahve & çay Setup’ı, mini bar ($)(ücretsiz su) mevcuttur. Her odanın banyosu seramik zemin olup küvet, makyaj aynası, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi mevcuttur ve günlük oda temizliği yapılmaktadır.

39 Bungalov Aile Odası, 2 Yatak Odalı:

(78 Bağlantılı Oda): Bungalov binasında bulunan bu odalar 56 m2‘dir ve en fazla 3 yetişkin + 2 çocuk veya 4 yetişkin konaklayabilir. Oda, 2 adet tek kişilik yatak, çift kişilik yatak (katlanabilir ilave yatak), banyo, 2 balkon veya 2 teras ile bağlantılı bir kapıya sahip iki yatak odasından oluşmaktadır. Bungalow Standart Odalar gibi aynı standart ve ekipmana sahiptir.

45 Bungalov Ranzalı Yatak Odası:

Bungalov binasında bulunan bu odalar 28m2‘dir ve en fazla 2 + 2 kişiliktir. Her biri ikiz yatak ve 90cm x 190cm ranza ile donatılmıştır. Bungalow Standart Odalar gibi aynı standart ve ekipmana sahiptir.

+90 242 518 16 81

+90 252 350 01 00

+90 232 893 10 11

+90 232 748 81 12

+90 252 455 22 00

+90 252 476 72 20

+90 242 756 91 10

Kapat
BİLGİ İÇİN ARAYIN
+90 242 518 16 81
BİZ SİZİ
ARAYALIM
<
Rezervasyon