ODALARIMIZ

Toplam Oda Sayısı: 329 oda / 900 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Her odada balkon, Fransız balkon veya teras bulunmaktadır.

Labranda Alantur Resort
Labranda Alantur Resort

Labranda Alantur Resort

Çakıl ve kumlu özel bir bir plajda yer alan LABRANDA Alantur, Akdeniz’in keyif veren ılıman iklimiyle konuklarına büyüleyici bir his yaşatıyor. 5 yıldızlı bir otelin konforuyla, Türk Rivierası‘nın en heyecanlı tatil alanlarından biri olan Alanya’ya çok yakın bir konumdadır. Bu tatil kenti Roma, Bizans ve Osmanlı gibi tarih boyunca birçok Akdeniz merkezli imparatorluk için önemli bir stratejik noktaydı.

Tarihi öneminden dolayı Alanya, Kızıl Kule ve Alanya Kalesi de dahil olmak üzere birçok antik yapıya sahiptir. Burası, plaj tatiline mola vermek isteyen otel misafirleri için mükemmel bir şehirdir. Botanik bahçeleri, bakımlı çimleri, çeşitli yemek deneyimleri ve canlı eğlence mekanları ile LABRANDA Alantur bir tür tatil hedefi haline gelmektedir. Rahatlatıcı, aynı zamanda aktif bir tatil arayan gezginler için mükemmel bir yerdir.

Muhteşem Hizmetlerimiz

Labranda Alantur Resort , misafirlerine şık iç mekanlar ve çeşitli binalara yayılmış zarif bir şekilde döşenmiş odalar sunuyor. Çeşitli eğlence aktiviteleri için yüzme havuzları, su kaydırakları ve aktivite alanları gibi çeşitli olanaklar da mevcuttur.

Labranda Alantur Resort
Restaurant

Otelimizin restoran ve barları, konuklarına konaklamaları boyunca birinci sınıf bir mutfak deneyimi sunuyor.

Labranda Alantur Resort
Sahil & Havuz

Sahilimizde güneşlenirken kokteyl ve diğer soğuk içecekler içebilir, kendinizi maceraya hazır hissettiğinizde su sporları ve diğer animasyon etkinliklerine katılabilirsiniz.

Labranda Alantur Resort
SPA ($)

Canlandırıcı bakımları ve spa terapileri, masaj odaları, fitness merkezi, buhar odası, sauna ve Türk Hamamı

Labranda Alantur Resort
Çocuk Kulübü

Mini Club 4 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. . Çoçuklarınız için daha bir sürü aktivitemiz mevcuttur.