ODALARIMIZ

Dört yıldızlı LABRANDA Excelsior Side Hotel, dinlendirici ve büyüleyici bir tatil için ideal bir ortam sunmaktadır. Otelde 2 farklı blokta olmak üzere 181 oda bulunmaktadır. Ana binada 142 standart oda ve 9 aile odası mevcuttur. Otel bahçesinde bulunan ikinci blokta 30 standart oda bulunmaktadır

Labranda Excelsior Side
Labranda Excelsior Side

Labranda Excelsior Side

Güneşin karla buluştuğu bir yer hayal edin. Öyle bir yer ki, kumlu plajların ve çam ağaçlarının eşsiz birleşimi dinlendirici bir tatil mekanı sunuyor. Türk Rivierası’nın güney sahilinde yer alan görkemli LABRANDA Excelsior Side, misafirlerine güneşin tadını çıkarırken kışın zevklerini de tatma imkanı sunuyor. Karla kaplı dağlar, çam ağaçları; bunlar kışı güzel kılan şeyler. Peki yılın sıcak aylarında tadına varabileceğiniz şeyler mi? Excelsior’da atmosferin tadını çıkarırken, bir yandan ılık kumda dinlenip, bir yandan da Akdeniz’in serinletici sularına kendinizi bırakabilirsiniz.

LABRANDA Excelsior’un odak noktası, benzersiz tasarlanmış yüzme havuzudur. Misafirlerimizin hem serinleyebileceği hem de havuz kenarındaki barda çeşitli içecek ve atıştırmalıkların tadını çıkarabileceği bir yerdir. Havuz aynı zamanda otelin merkezidir, geniş salonlar, barlar, restoranlar ve spa dâhil olmak üzere tüm tesisleri bu merkezi alana bakmaktadır. Side, Akdeniz’de tarihi bir mücevherdir. Burası sadece rahatlama arayanlar için değil, aynı zamanda bilgiye susayan gerçek meraklı gezginler için de uygun bir yerdir. Side M.Ö 333’de Büyük İskender tarafından işgal edilmiştir. Efsane, Romalılar sahil kentinde egemenlik ve kültürlerini empoze edene kadar yüzyıllar boyunca Helenistik kültürü Side’ye getiren bir garnizon bırakmıştır. Side, Asya’daki en önemli Roma ve Yunan kalıntılarından bazılarına sahiptir. Burada, geçmişi düşündüren ve insani ilerlemeyi takdir ettiren yerler bulunmaktadır. Side, Antalya Havaalanı’na sadece 65 km, tarihi balıkçı köyüne ise 5 km uzaklıktadır. Otel, birçok tarihi ve doğal güzellik mekânına geziler yapmak için mükemmel bir başlangıç noktasıdır. Bunlar arasında Aspendos, Perge, Sillyon Helenistik kalıntıları, Düden, Kurşunlu ve Manavgat Şelaleleri sayılabilir

Muhteşem Hizmetlerimiz

Labranda Excelsior Side , misafirlerine şık iç mekanlar ve çeşitli binalara yayılmış zarif bir şekilde döşenmiş odalar sunuyor. Çeşitli eğlence aktiviteleri için yüzme havuzları, su kaydırakları ve aktivite alanları gibi çeşitli olanaklar da mevcuttur.

Labranda Excelsior Side
Restaurant

Otelimizin restoran ve barları, konuklarına konaklamaları boyunca birinci sınıf bir mutfak deneyimi sunuyor.

Labranda Excelsior Side
Sahil & Havuz

Sahilimizde güneşlenirken kokteyl ve diğer soğuk içecekler içebilir, kendinizi maceraya hazır hissettiğinizde su sporları ve diğer animasyon etkinliklerine katılabilirsiniz.

Labranda Excelsior Side
SPA ($)

Canlandırıcı bakımları ve spa terapileri, masaj odaları, fitness merkezi, buhar odası, sauna ve Türk Hamamı

Labranda Excelsior Side
Çocuk Kulübü

Mini Club 4 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. . Çoçuklarınız için daha bir sürü aktivitemiz mevcuttur.