ODALARIMIZ

LABRANDA Lebedos Princess, tamamı bahçeli ve iki katlı villa tipi binalarda yer alan 176 modern odasıyla ön plana çıkmaktadır. Otelde denize yukarıdan bakan bir ana bina ve 22 Bungalow tarzında konaklama birimi bulunmaktadır

Labranda Lebedos Princess
Labranda Lebedos Princess

Labranda Lebedos Princess

LABRANDA Lebedos Princess, Ege Denizi‘nin en güzel plajlarından birisinde büyük bir araziye yayılmış her şey dahil konseptli bir turizm tesisidir. Bu doğa dostu tesis yemyeşil bir bahçe ve nefes kesen masmavi bir denizle çevrilidir. Otel, Seferihisar‘dan 6 km, Sığacık‘tan 4 km ve İzmir Adnan Menderes Havaalanından 60 km uzaklıkta bulunmaktadır. Merkezi konumu sayesinde bu cennet diyarına ulaşım oldukça kolaydır ve etrafında keşfedilecek bir çok tarihi yer bulunmaktadır.

Seferihisar, harika plajları ve birbirinden leziz meyveleriyle ön plana çıkan 45.000 nüfuslu bir sahil kasabasıdır. İlçenin bu sessiz ve sakin havası şehrin kalabalığından ve gürültüsünden kaçmak isteyenler için ideal bir ortam sunmaktadır. Seferihisar, Türkiye’nin „CITTASLOW“ (Yavaş Şehir) unvanını alan ilk ilçesidir. Bu isim, dünyanın dört bir yanında hayatın yavaş aktığı şehir ve kasabaları ödüllendiren CITTASLOW kuruluşu tarafından verilmektedir. Bu projenin amacı bu tarz yerlerde yaşayan ve ziyaret eden insanların hayat kalitesini artırmaktır. Yavaş Şehirler, yerel kaynaklardan elde edilen kaliteli yiyeceklerin, halka açık alanlardan daha iyi faydalanan düzenlemelerin ve yerel kültürün korunduğu dokunun gelişmesine katkı sağlayan şehirlerdir. Klasik bir deniz kenarı tatilinden daha fazlasını mı arıyorsunuz? Masal kitaplarına konu olacak güzellikte bir kasabaya ne dersiniz? Yakınlarda yer alan Sığacık, Teos Antik Kenti gibi yeraltı, organik sebze ve meyveleri gibi tadılmaya değer yerüstü hazineleri ile aynı mistik ortamda, huzur ve dinginliğin yeşil ve mavi ile buluştuğu bir dinlenme ortamı sunmaktadır. Dilerseniz Sığacık‘a yakın olan Efes antik şehrini ve Apollo Tapınağını da ziyaret edebilirsiniz. Geniş peyzaj alanlarından oluşan zengin bir bitki çeşitliliğine sahip mükemmel bir botanik bahçesini andıran yeşil alanları, organik sebze üretim tarlası, balık ve kaplumbağarın da yaşam alanı olarak kullandıkları tesisteki doğal hayat; maviye karşı yediğiniz yemek, terasında yıldızlar altında tattığınız hurzur ile Labranda Lebedos Princess Otel antik geçmiş ile modern lezzet arasında yapacağınız bir yolculuktur.

Muhteşem Hizmetlerimiz

Labranda Lebedos Princess , misafirlerine şık iç mekanlar ve çeşitli binalara yayılmış zarif bir şekilde döşenmiş odalar sunuyor. Çeşitli eğlence aktiviteleri için yüzme havuzları, su kaydırakları ve aktivite alanları gibi çeşitli olanaklar da mevcuttur.

Labranda Lebedos Princess
Restaurant

Otelimizin restoran ve barları, konuklarına konaklamaları boyunca birinci sınıf bir mutfak deneyimi sunuyor.

Labranda Lebedos Princess
Sahil & Havuz

Sahilimizde güneşlenirken kokteyl ve diğer soğuk içecekler içebilir, kendinizi maceraya hazır hissettiğinizde su sporları ve diğer animasyon etkinliklerine katılabilirsiniz.

Labranda Lebedos Princess
SPA ($)

Canlandırıcı bakımları ve spa terapileri, masaj odaları, fitness merkezi, buhar odası, sauna ve Türk Hamamı

Labranda Lebedos Princess
Çocuk Kulübü

Mini Club 4 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. Çoçuklarınız için daha bir sürü aktivitemiz mevcuttur.