Loryma Resort Hotel

Loryma Resort, Bozburun Yarımadası’nın muhteşem deniz ve dağ manzarasına sahip Turunç Koyu’na bakan yemyeşil bir yamaç üzerinde konumlandırılmıştır. Marmaris merkeze 18 km, en yakını olan Dalaman Havalimanı’na 110 km uzaklıktadır. 200 m rakımda bulunan tesisin havası saf ve temizdir, hafif meltemler ise sıcak yaz aylarını serinletir. Bozburun ve Datça Yarımadalarının doğası çok özel olup, flora ve faunası çeşitlilik bakımından oldukça zengindir. 1989 senesinde hizmete açılan Loryma Resort 1997 yılında genişletilmiş, 2008 ile 2012 arasında yapılan yenileme çalışmalarıyla son halini almıştır. Tesiste 150 oda, 2 bar ve 2 restoran mevcuttur..

ODA ÇEŞİTLERİMİZ

Tek Yatak Odalı Süit (38 m²)

Bu odalarda 1 adet yatak odası ve bir adet oturma / yatak alanı yanı sıra, odasında doğal tuz lambası, split klima, tezgah altı buzdolabı, kettle, telefon, uydu TV, kasa, duşa kabinli banyo, saç kurutma makinesi, balkon ya da teras maksimum 3 yetişkin için tasarlanmıştır.

İki Yatak Odalı Süit (48 m²)

Bu 2 yatak odalı birimlerdeki imkanlar 1 yatak odalı seçenekle aynıdır. Ancak bu odalarda 2. yatak odası bulunmaktadır ve maksimum 4 yetişkin için tasarlanmıştır.

 Superior Tek Yatak Odalı Süit (38 m²)

Çift kişilik yataklı bir yatak odası, yatak odasında doğal tuz lambası, inverter split klima, tavan vantilatörüne sahip rahat bir oturma alanı, Çek-yat ve berjer koltuk, buzdolabı/dondurucu ,  kettle, ütü ve ütü masası, telefon, uydu TV, kasa, küvet/duşa kabin (Jakuzi) ya da hidro-masajlı duşa sahip banyo, saç kurutma makinesi, deniz manzaralı balkon ya da teras ve maksimum 3 yetişkin için tasarlanmıştır.

 Superior İki Yatak Odalı Süit (48 m²)

Bu 2 yatak odalı birimlerde 1 yatak odalı aile odalarındaki imkanların aynısı bulunmaktadır. Ancak; bu odalarda 2 adet tek kişilik yatak bulunan bir yatak odası daha bulunmaktadır. Bu odalarda maksimum 4 yetişkin kalabilmektedir.

 Deluxe İki Yatak Odalı Süit (70 m²)

Otelin en üst katında çok sayıda rahat ve geniş süit bulunmaktadır. Her biri 2 adet eş büyüklükte yatak odası (bir tanesinde çift kişilik yatak, diğerinde tek kişilik yataklar) ve split klima, oturma odası, buzdolabı/dondurucu, ütü ve ütü masası yer almaktadır. Oturma odasında 2 adet çek-yat, yine açıldığında yatak olabilen tek kişilik koltuk, telefon, uydu TV, kasa, büyük mermer ya da seramik karolu banyo, küvet/duşa kabin (Jakuzi), 2 adet lavabo, saç kurutma makinesi ,küçük bahçeli bir balkon ve deniz manzarası bulunmaktadır. Bu odalarda maksimum 4 yetişkin kalabilmektedir

Belek