ODALARIMIZ

Toplam oda sayısı: 150 Bir ya da iki yatak odalı, oturma odalı, balkon veya teraslı 150 adet Süit Oda, yeşil bahçelerin etrafını sardığı 7 adet üç katlı binada konuşlanmış bulunmaktadır.

Labranda Loryma Resort
Labranda Loryma Resort

Labranda Loryma Resort

LABRANDA Loryma Resort, Turunç Koyu‘na hakim yemyeşil bir tepe üzerinde yer almaktadır. Otelin bu eşsiz konumu, Bozburun Yarımadası‘nın nefes kesen deniz ve dağ manzarasını da beraberinde getrmektedir. LABRANDA Loryma Resort, tazelenme, detoks, meditasyon ve doğal gıda meraklıları için özel olarak tasarlanmış bir oteldir. LABRANDA‘nın Balance kategorisinde yer alan otelimiz doğayla iç içe tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için idealdir.

Otel, 200 metre yükseklikte bir tepeye inşa edilmiştir. Bu sayede konuklarımız yaz boyunca hafif meltem esintsini hissedebilmektedir. Doğa temalı tatil deneyiminde yaşayabileceğiniz her şey bu meltem esintsiyle başlayacak. LABRANDA Loryma Resort, hem fiziksel hem de zihinsel yenilenmenin yaşanabileceği yegane adreslerden birisidir. Fiziksel yenilenme doğal yiyeceklerle başlar. Hem lezzetli hem de vücudunuzu güçlendirecek gıdalardan bahsediyoruz. Zihin ve vücut yenilenmesi oteldeki çeşitli yoga, spa, rekreasyon ve fitness imkanları ile sağlanabilmektedir. Otelin doğal dokusunun bir parçası olan eşsiz spor imkanlarının yanı sıra Kuzey disiplini yürüyüşü, doğa yürüyüşü ve dağ bisiklet gibi aktviteler, tatlinizi yaparken bir tarafan da bedeninizi güçlendiremenizi de olanak sağlamaktadır. 1989‘da hizmete açılan ve 2012‘de yenilenen otelimizde 150 oda, 2 bar, 2 toplantı salonu ve 2 restoran bulunmaktadır. Tesisimiz, misafirlerin doğayla tam anlamıyla iç içe hissetmesini sağlayacak çevreyle uyumlu materyallerden faydalanarak inşa edilmiştir. Otel genelindeki doğal ışık ve geniş odalar bu hissi daha da güçlendirmektedir. Marmaris’e 18 km, Dalaman Havalimanı’na (DLM) ise 110 km uzaklıkta bulunan tesis oldukça erişilebilir bir konumda yer almaktadır

Muhteşem Hizmetlerimiz

Labranda Loryma Resort , misafirlerine şık iç mekanlar ve çeşitli binalara yayılmış zarif bir şekilde döşenmiş odalar sunuyor. Çeşitli eğlence aktiviteleri için yüzme havuzları, su kaydırakları ve aktivite alanları gibi çeşitli olanaklar da mevcuttur.

Labranda Loryma Resort
Restaurant

Otelimizin restoran ve barları, konuklarına konaklamaları boyunca birinci sınıf bir mutfak deneyimi sunuyor.

Labranda Loryma Resort
Sahil & Havuz

Sahilimizde güneşlenirken kokteyl ve diğer soğuk içecekler içebilir, kendinizi maceraya hazır hissettiğinizde su sporları ve diğer animasyon etkinliklerine katılabilirsiniz.

Labranda Loryma Resort
SPA ($)

Canlandırıcı bakımları ve spa terapileri, masaj odaları, fitness merkezi, buhar odası, sauna ve Türk Hamamı

Labranda Loryma Resort
Çocuk Kulübü

Mini Club 4 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. Çoçuklarınız için daha bir sürü aktivitemiz mevcuttur.