ODALARIMIZ

Toplam Oda Sayısı: 329 oda / 900 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Her odada balkon, Fransız balkon veya teras bulunmaktadır.

Labranda TMT
Labranda TMT

LABRANDA TMT

LABRANDA TMT Bodrum, 2015 yılında tamamen yenilenen, her şey dahil bir sahil tesisidir. Deniz kıyısındaki tesis 32.000 metrekarelik bir alana yayılmış olup çok sayıda havuza, yemek seçeneklerine ve bir spaya sahiptir. Tesis, tarihi yerleri, eşsiz doğası ve Ege Denizi‘nin masmavi sularıyla ünlü Bodrum‘un merkezinde ideal bir konumda yer alıyor. Türkiyedeki bu ideal konum, bayramlarını sevdiklerinin arasında sevinçle geçirmek isteyen ve mükemmeliyete önem veren misafirler için de doğru adrestir. LABRANDA TMT Resort, misafirlerine şık iç mekanlar ve çeşitli binalara yayılmış zarif bir şekilde döşenmiş odalar sunuyor. Çeşitli eğlence aktiviteleri için yüzme havuzları, su kaydırakları ve aktivite alanları gibi çeşitli olanaklar da mevcuttur.

Rahatlatıcı bir tatil geçirmek isteyenler için La Brise Spa, şımartan ve duyuları harekete geçiren bir deneyim sunuyor. Geleneksel Türk hamamı ve geniş spa tedavileri sayesinde konuklar streslerinden arınabileceklerdir. Daha kültürel bir kaçamak mı arıyorsunuz? LABRANDA TMT Bodrum, Bodrum‘da yer alır, bir zamanlar Karya’nın Halikarnas antik kentinin bulunduğu yerdedir. Bir zamanlar dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi‘nin evi olan, bu eski sitenin kalıntıları, Karya hükümdarı Mausolus‘un kalıntılarına ev sahipliği yapıyor. Mozoles terimi, bir zamanlar büyük bir türbeye atıfta bulunmak için kullanılan etkileyici bir yapıdan gelir. Halikarnas aynı zamanda Büyük İskender‘in M.Ö 334‘te kuşattığı ve 1400‘lü yıllarda Knights Hospitalier‘ın Halikarnas Mozolesi‘nden kayalarla inşa edilmiş Bodrum Kalesi‘nin yer aldığı bir şehirdi. Bodrum, antik tarihi sevenler ve antik kalıntıların arasında gezintiler arayan turistler için büyüleyici bir şehirdir. Burası tatil için sizce de kulağa muhteşem bir yermiş gibi gelmiyor mu? Bir sonraki muhteşem tatiliniz için hazır olduğunuzda bizimle iletişime geçin.

Muhteşem Hizmetlerimiz

LABRANDA TMT Resort, misafirlerine şık iç mekanlar ve çeşitli binalara yayılmış zarif bir şekilde döşenmiş odalar sunuyor. Çeşitli eğlence aktiviteleri için yüzme havuzları, su kaydırakları ve aktivite alanları gibi çeşitli olanaklar da mevcuttur.

Labranda TMT
Restaurant

Otelimizin restoran ve barları, konuklarına konaklamaları boyunca birinci sınıf bir mutfak deneyimi sunuyor.

Labranda TMT
Sahil & Havuz

Sahilimizde güneşlenirken kokteyl ve diğer soğuk içecekler içebilir, kendinizi maceraya hazır hissettiğinizde su sporları ve diğer animasyon etkinliklerine katılabilirsiniz.

Labranda TMT
SPA ($)

Canlandırıcı bakımları ve spa terapileri, masaj odaları, fitness merkezi, buhar odası, sauna ve Türk Hamamı

Labranda TMT
Çocuk Kulübü

Mini Club 4 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. . Çoçuklarınız için daha bir sürü aktivitemiz mevcuttur.