LABRANDA TMT BODRUM TATİLİN EN ŞIK HALİ... LABRANDA TMT BODRUM TATİLİN EN ŞIK HALİ...

Labranda TMT Bodrum

LABRANDA TMT Bodrum, 2015 yılında tamamen yenilenen, her şey dahil bir sahil tesisidir. Deniz kıyısındaki tesis 32.000 metrekarelik bir alana yayılmış olup çok sayıda havuza, yemek seçeneklerine ve bir spaya sahiptir.
Tesis, tarihi yerleri, eşsiz doğası ve Ege Denizi‘nin masmavi sularıyla ünlü Bodrum‘un merkezinde ideal bir konumda yer alıyor. Türkiyedeki bu ideal konum, bayramlarını sevdiklerinin arasında sevinçle geçirmek isteyen ve mükemmeliyete önem veren misafirler için de doğru adrestir.

LABRANDA TMT Resort, misafirlerine şık iç mekanlar ve çeşitli binalara yayılmış zarif bir şekilde döşenmiş odalar sunuyor. Çeşitli eğlence aktiviteleri için yüzme havuzları, su kaydırakları ve aktivite alanları gibi çeşitli olanaklar da mevcuttur.
Rahatlatıcı bir tatil geçirmek isteyenler için La Brise Spa, şımartan ve duyuları harekete geçiren bir deneyim sunuyor. Geleneksel Türk hamamı ve geniş spa tedavileri sayesinde konuklar streslerinden arınabileceklerdir.
Daha kültürel bir kaçamak mı arıyorsunuz?
LABRANDA TMT Bodrum, Bodrum‘da yer alır, bir zamanlar Karya’nın Halikarnas antik kentinin bulunduğu yerdedir. Bir zamanlar dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi‘nin evi olan, bu eski sitenin kalıntıları, Karya hükümdarı Mausolus‘un kalıntılarına ev sahipliği yapıyor. Mozoles terimi, bir zamanlar büyük bir türbeye atıfta bulunmak için kullanılan etkileyici bir yapıdan gelir. Halikarnas aynı zamanda Büyük İskender‘in M.Ö 334‘te kuşattığı ve 1400‘lü yıllarda Knights Hospitalier‘ın Halikarnas Mozolesi‘nden kayalarla inşa edilmiş Bodrum Kalesi‘nin yer aldığı bir şehirdi. Bodrum, antik tarihi sevenler ve antik kalıntıların arasında gezintiler arayan turistler için büyüleyici bir şehirdir.
Burası tatil için sizce de kulağa muhteşem bir yermiş gibi gelmiyor mu? Bir sonraki muhteşem tatiliniz için hazır olduğunuzda bizimle iletişime geçin.


Konum
Milas - Bodrum Havalimanı BJV: 35 km
Plaj: denize sıfır
Restoranlar: 1 km
Alışveriş Alanları: 1 km

ODA ÇEŞİTLERİMİZ

Standart Odalar

Tatil köyümüzde toplam 160 standart oda bulunmaktadır. Her biri maksimum 2 yetişkin + 1 çocuk kapasitesine sahiptir. Odaların büyüklüğü 24 m²dir.

Annex Standart Odalar

Toplam 38 adet olarak otelimizin yamaç bölümünde bulunmaktadırlar.Her biri maksimum 2 yetişkin, 1 çocuk kapasitesine sahiptir.Odaların büyüklüğü 20, 24 m²dir.

Annex Aile Odaları

Tatil köyümüzde toplam 43 aile odası bulunmaktadır. 2 yatak odası ve bir banyoyu bölen bir kapı ile oda 38 m² genişliğindedir ve maksimum 4 kişi konaklayabilir.

Superior Oda

Tatil köyümüzde toplam 85 adet superior oda bulunmaktadır. Bu odalar standart odadan daha büyüktür ve maksimum 3 + 1 kişiye uygundur. Bu odaların büyüklüğü 34 m²dir.

Ayrıca;

Tatil köyümüzde 3 adet engelli odası bulunmaktadır. 1 yatak odası ve duş içeren geniş bir banyo, engelli misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Oda büyüklüğü 24 m²‘dir ve en fazla 2 yetişkin için uygundur.

Belek